Spa Kołobrzeg Apartamenty Laguna Kołobrzeg Polanki Park

Spa Kołobrzeg Apartamenty Laguna Kołobrzeg Polanki Park

15 lutego, 2019 0 przez Doradca Finasowy

SPA w Kołobrzegu, czy warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to poważne miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, i w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Mona Lisa Medical Wellness & Spa

Jest tutaj również stosunkowo wielka grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to szczególnie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może dużo kosztować, jednak z wszelką pewnością jest niezapomnianym wrażeniem i okazja na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, jakie w prostej ofercie mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest ciężka – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Spotyka się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą liczy od morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma największą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na terenie obiektu spotyka się jeszcze kilka saun oraz zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się dużą sławą wśród klientów, którzy określają się również na braki upiększające, kiedy również lecznicze. W serce spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ usług w zintegrowaniu ze świetną lokalizacją i niezwykle ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla gości w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez wszystek rok dostępne są dla turystów oraz kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych oraz kosmetycznych. W 2016 roku skończył się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą przyjemność w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można zastąpić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi wówczas jedynie część bardzo różnej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi podawane w pakiecie zawsze są nieco tańsze, dlatego tak sporo pań decyduje się mieć z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to oferta skierowana do głów szukających śnie i urlopu w wysokiej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi to innowacyjny ośrodek, który występuje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem budynku jest natomiast bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu oraz salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą posiadać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale także różne zabawy dla ról w jakimkolwiek wieku. Na terenie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla ludzi planowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest także zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w połowie uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go zaledwie 200 metrów. Stanowi wówczas nowe, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych oraz klasy LUX. W kolekcji hotelu spotykają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma dużo rozległą możliwością SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do któregokolwiek z najnowszych w regionu. Na terenie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można mieć z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla pań planujących wziąć z grubego relaksu polecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, przedstawiając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg