Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Finasowy

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek klient może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest również dla kupujących indywidualnych, kiedy i instytucji dostarczających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości i firmy mające start w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Programie Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich klienci czy nasi będą używać z najciekawszych usług hostingowych, oraz ich kompetencji będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dobrze i Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego kolejnego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla globalnych użytkowników firmy, jak też osób które nie posiadają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować również do naszych, jak oraz do swoich klientów. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich uznawane są punkty, które można zastąpić na kasę albo na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo klientów od tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, a teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a reklamy na materiał naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz