Pożyczka ratalna w Zaplo do 10000 zł

Pożyczka ratalna w Zaplo do 10000 zł

10 sierpnia, 2018 0 przez Doradca Finasowy

Pożyczka ratalna w Zaplo do 10000 zł bez zaświadczeń o dochodach. Pożycz w Zaplo a raty rozłóż nawet na 3 lata.

10000 zł to konkretna oferta pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach. Złóż wniosek o prostą pożyczkę w Zaplo i się nie tłumacz. Weź pożyczkę bez dochodu, bez PIT, bez zaświadczeń pokaż tylko dowód.

Szukasz pożyczki do kilku tysięcy bez zaświadczeń ale mimo obietnic większość instytucji tego wymaga a zwłaszcza rygorystyczne banki? W Zaplo dostaniesz pożyczkę do 10000 zł bez jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach a w dodatku nie musisz wychodzić z domu. To proste wystarczy kilka kliknięć wypełnienie prostego formularza i w zasadzie to wszystko.

Z czystym sumieniem można by powiedzieć, że od otrzymania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z główną siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56. Spółka wpisana jest do XIII Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla miasta Warszawy z kapitałem zakładowym w wysokości 5000000 zł. Należy wspomnieć, że zaplo należy do grupy 4Finance, na liście której również znajduje się znany pożyczkodawca Vivus Finance.

Celem Zaplo sp.z.o.o jest umożliwienie konsumentom otrzymanie pożyczki  bez zaświadczeń o dochodach oraz bez dokumentowania wysokości wpływów na rachunek bankowy. Pożyczkodawca wykazuje się niezwykle dużą wyrozumiałością i zaufaniem w stosunku do klientów ufając, że każdy pożyczkobiorca pożycza odpowiedzialnie. O pożyczkę możemy wnioskować na dwa sposoby telefonicznie pod numerem podczas rozmowy z pracownikiem lub składając wygodny wniosek online dostępny na stronie internetowej spółki zaplo.pl. Infolinia Zaplo jest czynna codziennie od godz. 8:00 do 22:00 ale również w soboty i niedziele od 8:00 do 20:00 co sprawia, że nawet najbardziej zapracowane osoby mają możliwość ubiegania się o pożyczkę w Zaplo.

Złożenie wniosku poprzez stronę internetową spółki jest równie łatwe i składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest wybór przez klienta kwoty pożyczki ratalnej oraz jej okresu spłaty na bezpłatnym kalkulatorze pożyczkowym, który jest dostępny na stronie. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego i prostego wniosku pożyczkowego a trzeci i już ostatni etap to dosłownie chwila oczekiwania na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Pożyczka na koncie w 15 minut.

Zaplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i daje konsumentom gwarancję otrzymania pożyczki w 15 minut od uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Tak pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy już po kilkunastu minutach jeśli posiada on konto na którymś z wymienionych banków: Getin Bank, mBank, Alior Bank, Millenium Bank i PKO Bank. Jeśli jednak pożyczkobiorca posiada rachunek w innym banku to przelew zaksięguje się zgodnie z sesją przelewów przychodzących w banku klienta. Zaplo kontrola wydatków przez klienta.

W Zaplo wszystko jest zaplanowane i wykonane z dbałością o każdy szczegół dla wygody pożyczkobiorców. Każdy klient może i ma pełne prawo oraz dostęp do swojego profilu klienta  po dokonaniu pełnej rejestracji na stronie zaplo.pl. Spółka stworzyła ten profil z myślą o interesach klientów bo jak doskonale wiemy większość z nas jest dosyć zapracowanymi osobami mającymi także rodziny. Wszystko to sprawia, że po otrzymaniu pożyczki jesteśmy tak zajęci i zapracowani, że może się zdarzyć każdemu lekkie potknięcie.

Zaplo podchodzi bardzo wyrozumiale do konsumentów i ufa im a z troską o swoje i klientów interesy daje możliwość dostępu do panelu klienta gdzie zwyczajnie możemy się kontrolować. Co to oznacza? Ile razy zdarzyło nam się zapomnieć zapłacić rachunek w terminie?

Dziesiątki razy. A to koleżanka wpadła na kawę kiedy już otwieraliśmy laptopa, a to mama zadzwoniła czy zajęły nas inne pilne sprawy i najzwyczajniej w świecie wyleciało nam to z głowy. Zaplo nauczone doświadczeniem wie, że warto sobie pomagać bo przecież tam też pracują ludzie tacy jak my pożyczkobiorcy i rozumieją, że czasami zdarza się każdemu o czymś zapomnieć. Może nie do końca jesteśmy w stanie usunąć z pamięci fakt zaciągnietej pożyczki ale całkiem możliwe jest przekręcenie kliku cyfer, zapomnienie kwoty raty i to jest normalne dlatego każdy klient w swoim panelu ma dostęp do tych wszystkich informacji.

Przykładowa Joanna.M logując się do panelu klienta może zobaczyć wszystkie informacje dotyczące pożyczki lub cała listę pożyczek jeśli jest to kolejna pożyczka w Zaplo. Podana Joanna. M widzi czy spłąciła poprzednią pożyczkę i czy odbyło się to w terminie. Ma także dostęp do takich informacji jak wysokość poszczególnych rat danego zobowiązania oraz całkowitej kwoty do spłaty. Promocyjna pożyczka w Zaplo na raty.

Obecnie w Zaplo trwa promocja na pożyczkę ratalną do 10000 zł. Zasady promocji polegają na udzieleniu konsumentowi rabatu w wysokości 20% od udzielonej pożyczki ratalnej na minimalny okres 3 miesięcy. Wysokość rabatu od prowizji wynosi 38, 46%. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie internetowej zaplo.pl w zakładce regulaminy promocji. Czas obowiązywania oferty kończy się z dniem 31.05.2018 roku. Co ciekawe jest to jedna z niewielu firm pożyczkowych, która oferuje pożyczkę ratalną na długi okres bo aż do 3 lat co z pewnością jest udogodnieniem przy większej kwocie pożyczki. Jakie dokumenty trzeba dostarczyć aby pozytywnie przejść weryfikację w Zaplo?

W zasadzie to spółka nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach ani potwierdzeń wpływów z rachunku bankowego. Klient nie musi się martwić także o wykazywanie rachunków, PIT czy samej umowy o pracę. Jedynym dokumentem, który jest niezbędny okazuje się dowód osobisty.

Od pożyczkobiorcy wymagane jest ukończenie 21 lat oraz nie przekroczenie 75 wieku. Pożyczka w Zaplo jest prosta i nie wymagająca dlatego pożyczkodawca prosi jedynie o spełnienie podstawowych wymogów jak posiadanie polskiego obywatelstwa oraz miejsce zamieszkania na terenie RP, brak wpisu w BIK, posiadanie rachunku w banku oraz rejestracja na stronie zaplo.pl i złożenie wniosku o pożyczkę na raty. Spółka jest w posiadaniu systemu INSTANTOR, dzięki któremu nie zawraca głowy klientom zbędnymi przelewami weryfikacyjnymi. Zazwyczaj taki przelew powinien wykonać wnioskodawca w celu potwierdzenia swojego konta w banku wpłacając na rachunek pożyczkodawcy  sumę 0,01 zł do 1 zł.

Zaplo jest nowoczesnym i pozytywnie nastawionym pożyczkodawcą, który nie chce utrudniać procesu związanego z pożyczką konsumentom dlatego korzysta z systemu INSTANTOR, który błyskawicznie potwierdza prawdziwość danych osoby wnioskującej a tym samym skraca to znacznie czas procesu związanego z otrzymaniem pieniędzy od firmy. Jeśli natomiast mimo profilu klienta i kontrolowania sytuacji znasz kwotę i termin spłaty a nawet więcej o niczym nie zapomniałeś ale masz prawdziwie ciężki czas i realne trudności w spłacie zobowiązania zgłoś się do Zaplo.

Spółka jest na tyle wyrozumiała, że w takiej sytuacji proponuje natychmiastowe rozwiązanie polegające na odroczeniu terminu spłaty raty o cały miesiąc a to znaczy, że pożyczkobiorca ma całe 30 dni na to żeby uzyskać kwotę na jaką opiewa rata pożyczki. Takie rozwiązanie nie tworzy dodatkowych kosztów i nie generuje tym samym strat dla klienta a firma nie zastanawia się nad działaniami windykacyjnymi. Spółka Zaplo wychodzi z założenia, że najlepszym rozwiązaniem dla interesów jest zwyczajne ludzkie podejście do klienta odnalezienie wspólnego rozwiązania.

To właśnie firma wychodzi z pomocną dłonią do konsumentów oferując im odroczenie spłaty jednej raty aż o cały miesiąc bez haczyków i dodatkowych wniosków. Wydawać by się mogło, że oferta firmy jest na tyle atrakcyjna, że musi być gdzieś drugie dno. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach i bez żadnych dokumentów brzmi interesująco ale z pewnością wymagane jest jakieś zabezpieczenie. No właśnie nie. Nic takiego nie jest potrzebne. Nie potrzebujemy żyranta czyli tak zwanego poręczyciela, który zaświadczyłby o naszej wiarygodności a tym bardziej nie istotne czy mamy nieruchomość, którą firma mogłaby spieniężyć. Jedyny dokument niezbędny do uzyskania pożyczki na raty w Zaplo to dowód osobisty i spełnienie podstawowych wymagań.