Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Finasowy

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka silniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfino gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest modny Wrocław. W mieście tym biegnie do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety te stanowią zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawdzie stanowi w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w pozycję Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem jednej i tejże jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest mocne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej historii Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle ciężkie i ciężkie śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do nowych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – wcale nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego dojść gdyż kina nie są w bycie zgodzić się na rzecz gdzie ten sam film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na decyzja do wykonywania produkcji w momencie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wyświetlany w kinach warunek tenże musi być osiągnięty. W niniejszym limicie nie posiada żadnych negocjacji. Film musi być określony dla nich na wyłączność przez określony termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z okazje odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni to styl – wyświetlanie filmów na platformach internetowych stoi się jeszcze niezwykle proste. Widzą w niniejszym ciężki potencjał. Patryk Vega uważa także, że istnieje wtedy chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfino gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka stanowi wystarczająco inna niż ja również toż wszystko co przygotowywała do tej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią relację także w ostatnią bohaterkę, no i zachęcaj możliwość, że wtedy więcej będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich jestem znana do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfino gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do obejrzenia w własnych domowych kinach, produkcja ta pokazywana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a i na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten uznawany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów widzi go zbyt spektakl łączący w napięciu do samego końca. Mówią, że stanowi w nim niezwykle dynamiczna działalność i dobra fabuła. Z nowej strony znajdziemy także grupę osób przyciągającą uwagę na mniejszy montaż czy same niższą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfino gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to kompletnie inny Vega. W niniejszym filmie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich tych filmów. Nie korzysta także mieszania gatunków. To stanowi przecież czysty thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego czasu nie są w bycie wykombinować kiedy taż scena się skończy. Stanowi zatem wybór czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Gryfino gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau