Ładowarka samochodowa Kępice  zadzwoń  576 501 601

Ładowarka samochodowa Kępice zadzwoń 576 501 601

24 października, 2020 0 przez Doradca Finasowy

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Niedalekie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Gryfino

Simple Fast
Nowoczesne technologie pojawiają się w piekielnie silnym tempie, szczególnie w branży samochodowej. Toczą się systemy bezpieczeństwa, kształtuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam te postęp sprzęty, który chroni w życiu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w twarze bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony zaopatrzone w standard ładowania QI dostosowane są do ostatniego stylu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Gryfino

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to nowoczesne rozwiązanie dla całych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w okresie przybliżania go do bazy przechwytują go ramionami i zaczynają ładowanie w określonej chwili. Sam zaczep ma z inicjatyw akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Ogromnym plusem takiej technologii jest wspomniany komfort użytkownika. Mając z ładowania indukcyjnego nie musimy denerwować się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania dania na światłach w klubie miejskim. Po prostu wystarczy wejść do pojazdu, włożyć telefon do bazy i np. w ulicy do pracy ładować. W chwili obecnej prawie wszystek jest posiadaczem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te pracy powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon wymaga żyć na bieżąco ładowany. I tutaj biorąc pod uwagę oczekiwania kierowców również dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Gryfino

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co przydatna jest w jakiejkolwiek chwili dla prowadzącego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie jest szansy aby w każdy sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- chociażby w sukcesie dużych manewrów za kierownicą. Nowa technologia Quick Charge 3.0 idzie na wydajniejszy i dużo większy proces ładowania telefonu niż w normalnym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o wadze od 4,5” do 6,5”. Pozwala zarówno na intensywną książkę ze aparatem będącym w infrastrukturze natomiast jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Gryfino

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera dodatkowe elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu wykonywa się w znacznie przydatny i dostępny rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie składniki zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje ostatnie podejście bardzo intuicyjne dla całych użytkowników. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja a przede wszystkim okres toż fakty codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w ostatnim fakcie ładowarka indukcyjna są proszone nie właśnie przez gadżeciarzy ale te dla każdego, kto lubi popularne i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Gryfino

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną