Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

21 listopada, 2019 0 przez Doradca Finasowy

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W aktualnym etapie jego wartość osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest impulsem do zabawy dla wielu osób. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesu działalności górników idzie to wyraźnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowszych informacji dotyczy, że górnicy dokonali w współczesnym okresie jednej z najdłuższej wyprzedaży swoich sposobów od froncie bieżącego roku. W realizacji pewno zatem to oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa znalazły się na skali rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w współczesnym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w porównaniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to tylko niewielki ułamek, to wykorzystując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, istniała więc inna najważniejsza taka transakcja w współczesnym roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami potrafią sobie pozwolić na budowanie naszej kampanii i doświadczenie krótszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia naszej ról, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najpełniejszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC rozpoczynają się oni poddawać, zwiększając presję sprzedażową na targu.

Jeśli sytuacja na targu się nie poprawi i wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może pokazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w rezultat którego dotrze do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.