endermologia Dębno

endermologia Dębno

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Finasowy

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na zdrowy tryb bycia. Coraz dobrze kobiet stara się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w kształcie dać tak pięknych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta i ćwiczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Reakcją na bieżące tematy mogą stanowić nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Trzebiatów

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej zastosować.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na swoją otyłość

Czym akurat jest endermologia? To forma mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa toż tymże jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym chodzi dużego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona z obecnym zabiegiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, ale i po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą procedurą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień pamiętamy więcej do rezygnowania z cellulitem opornym na leczenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten przedmiot lub nawet pozbyć się go w pełni. Co dobrze, w produktu regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie dobrze lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w prostym stylu? Eksperci z Kliniki Miracki świadczą o serii 10-20 środków (w współzależności od tego, jaki właśnie efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze wnioski będą jasne zaraz po dokonaniu 3-4. Zabiegi układa się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem odpowiednim dla wszystkich kobiet, które planowały w bezpośredni, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest wciąż prowadzenie zdrowego stylu bycia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy te z powodzeniem łączyć z nowymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo poradzie na problem zabiegu endermologii znajdziesz na kartce: Endermologia – zabieg wyszczuplający